Copyright 2022 - aszklepioszalapitvany.hu

2016. február 6-án, szombaton, 15.00-18.00-ig tartjuk meg az idei év első ingyenes rendezvényét a pilisvörösvári Művészetek Házában (2085 Pilisvörösvár, Fő u. 127. I. emelet, Táncterem). A téma: Spirituális személyiségfejlődés, amelyre már decemberben is nagy érdeklődés mutatkozott. Az előadó Opál Róbert, az Alapítvány kurátora, a skóciai Glencairn Lordja lesz. A rendezvényre szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Kérjük, részvételi szándékukat jelezzék az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

KEZDŐLAP     HÍREK     TEVÉKENYSÉGÜNK      RENDEZVÉNYEINK      PARTNEREINK      KLUB      KAPCSOLAT

Magyarország, 2085 Pilisvörösvár, Tó u. 3.

info@aszklepioszalapitvany.hu

Fióktelep: 1107 Budapest, Somfa köz 2. fszt. 1.